Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji to profesjonalna usługa, którą kierujemy do Klienta indywidualnego i biznesowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi elewacji budynków wzniesionych tradycyjnymi metodami, jak również nowoczesnych elewacji szklanych. Gwarantujemy dobre i bardzo dobre efekty mycia elewacji – w zależności od stanu pierwotnego fasady budynku. Naszą ofertę uzupełnia czyszczenie kostki brukowej oraz mycie witryn.

Co obejmuje mycie elewacji?

Mycie elewacji domów i obiektów przemysłowych to profesjonalne usługi czyszczenia wykonywane bez zastosowania środków chemicznych lub przy niewielkim ich udziale. Czyścimy tynki i elewacje z zabrudzeń środowiskowych i cywilizacyjnych (w tym usuwanie graffiti) z wykorzystaniem wody zdemineralizowanej. Stosujemy w tym celu innowacyjne urządzenie czyszczące, dzięki czemu możemy działać szybko i sprawnie, jednocześnie zapewniając najwyższej jakości usługi, także w przypadku trudno dostępnych miejsc.

Woda zdemineralizowana jest pozbawiona minerałów, które mogą mieć niekorzystny wpływ na czyszczone powierzchnie. Dzięki temu jest neutralna, a zarazem bardzo skuteczna wszędzie tam, gdzie z elewacji należy usunąć glony czy graffiti. Co ważne, metoda ta zakłada, iż podstawowym czynnikiem myjącym nie są ani środki chemiczne, ani sama woda, ale połączenie specjalnych szczotek, wysokiego ciśnienia oraz odpowiedniej temperatury medium wykorzystywanego do usuwania zabrudzenia.

Czyszczenie elewacji województwo śląskie, dolnośląskie, opolskie, małopolskie
Zasięg działania

Nasze usługi mycia i czyszczenia fasad i elewacji wykonujemy na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego. W szczególności na terenie miast i okolic: Chorzów, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Tychy, Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Rybnik, Wrocław, Opole, Kraków. Wskazane miasta to nie wyłączny obszar naszego działania, na którym oferujemy profesjonalne usługi czyszczenia elewacji oraz bezpłatny dojazd do Klienta w celu wyceny usługi. Osoby i firmy zainteresowane współpracą w zakresie mycia elewacji zapraszamy do kontaktu z nami.

Czyszczenie elewacji – Katowic, Wrocław, Opole, Kraków, Częstochowa i inne

Czyszczenie elewacji w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i innych miastach to jedna z naszych podstawowych usług. Wykonujemy mycie budynków mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych a także mycie i czyszczenie kostki brukowej oraz mycie witryn. W odpowiedzi na charakterystykę zabudowy regionu w Katowicach, Wrocławiu czy Krakowie świadczymy pełen zakres usług mycia powierzchni, co przekłada się na:

  • czyszczenie fasad szklanych,
  • mycie elewacji z cegły,
  • czyszczenie elewacji malowanej,
  • czyszczenie tynku,
  • mycie witryn,
  • mycie dachu,
  • usuwanie zanieczyszczeń z bruku i powierzchni brukowanych.

Mycie elewacji wykonywane jest do wysokości 15 metrów.

Na czym polega czyszczenie elewacji?

czyszczenie elewacji śląskJeśli interesuje Państwa mycie elewacji – Katowice i inne miasta Śląska, Zagłębia oraz innych województw – to obszar, na terenie którego oferujemy fachowe czyszczenie powierzchni. Kończąc sprzątanie możemy wykonać impregnację powierzchni, dzięki czemu elewacja czy bruk pozostaną odporne na zabrudzenia i zanieczyszczenia przez dłuższy czas. Fachowo wyczyszczone i zabezpieczone elewacje to gwarancja ich czystości, bezpieczeństwa oraz estetycznego wyglądu.

Katowice – mycie elewacji na terenie miasta obejmuje w dużej mierze usuwanie zanieczyszczeń cywilizacyjnych osadzających się na elewacjach (kurzu, drobinek smogu). Mycie elewacji w mieście to także elewacja wolna od aktów wandalizmu oraz pozostałości rozklejanych plakatów i innych zanieczyszczeń wpływających na jej estetykę.

Mycie elewacji – Katowice, Wrocław, Opole, Kraków i inne: Obsługa obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych

Klientów zainteresowanych myciem elewacji domu lub innego obiektu budowlanego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zakresu usługi oraz ceny. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy Ci naszą ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące czyszczenia elewacji i naszej pracy. Jeśli chcesz, aby mycie elewacji zostało przeprowadzone fachowo – pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Czyszczenie elewacji, w tym usuwanie graffiti oferujemy Klientom ze Śląska, Zagłębia i województw sąsiadujących. W szczególności na terenie miast i okolic: Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Zabrze, Rybnik, Żory, Racibórz, Tychy, Pszczyna, Mikołów, Mysłowice, Jaworzno, Bielsko-Biała, Częstochowa, Zawiercie, Opole, Wrocław, Kraków i wiele innych.