Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji - Śląsk

Czyszczenie elewacji to profesjonalna usługa, którą kierujemy do Klienta indywidualnego i biznesowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi elewacji budynków wzniesionych tradycyjnymi metodami, jak również nowoczesnych elewacji szklanych. Gwarantujemy dobre i bardzo dobre efekty mycia elewacji - w zależności od stanu pierwotnego fasady budynku. Naszą ofertę uzupełnia czyszczenie kostki brukowej oraz piaskowanie ścian z cegły.

Co obejmuje mycie elewacji?

Mycie elewacji domów to profesjonalne usługi czyszczenia wykonywane bez zastosowania środków chemicznych lub przy niewielkim ich udziale. Czyścimy tynki i elewacje z zabrudzeń środowiskowych i cywilizacyjnych (w tym usuwanie graffiti) metodą wody zdemineralizowanej. Stosujemy w tym celu innowacyjne urządzenie czyszczące, dzięki czemu możemy działać szybko i sprawnie, jednocześnie zapewniając najwyższej jakości usługi, także w przypadku trudno dostępnych miejsc.

Woda zdemineralizowana jest pozbawiona minerałów, które mogą mieć niekorzystny wpływ na czyszczone powierzchnie. Dzięki temu jest neutralna, a zarazem bardzo skuteczna wszędzie tam, gdzie z elewacji należy usunąć glony czy graffiti. Co ważne metoda ta zakłada, iż podstawowym czynnikiem myjącym nie są ani środki chemiczne, ani sama woda, ale połączenie specjalnych szczotek, wysokiego ciśnienia oraz odpowiedniej temperatury medium wykorzystywanego do usuwania zabrudzenia.

Czyszczenie elewacji województwo Śląskie: Zasięg działania

Nasze usługi mycia i czyszczenia fasad i elewacji wykonujemy na terenie województwa śląskiego i Zagłębia. Chorzów, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Tychy, Katowice to podstawowy, ale nie wyłączny obszar naszego działania, na którym oferujemy profesjonalne usługi czyszczenia oraz bezpłatny dojazd do Klienta.

Obsługa obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej

Klientów zainteresowanych myciem elewacji domu lub innego obiektu budowlanego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zakresu usługi oraz ceny. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy Ci naszą ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące czyszczenia elewacji i naszej pracy. Jeśli chcesz, aby mycie elewacji zostało przeprowadzone fachowo - nasza firma sprzątająca jest do Twojej dyspozycji.