Czyszczenie elewacji – Sosnowiec

czyszczenie-elewacji-sosnowiecMieszkasz w mieście, które jest zatłoczone? Masz biuro przy głównej arterii komunikacyjnej? Czyszczenie elewacji w Sosnowcu jest usługą dedykowaną właśnie Tobie! Z czasem każdy budynek ulega zabrudzeniom, traci na estetyce, a nawet niszczeje. Trwałe zabrudzenia mogą powodować uszkodzenia, dlatego nie zwlekaj z decyzją o wezwaniu naszej ekipy! Specjalizujemy się w kompleksowym czyszczeniu elewacji w Sosnowcu i okolicach. Zapraszamy!

Zamów czyszczenie elewacji

Zarządzasz budynkiem w Sosnowcu? Czyszczenie elewacji możemy przeprowadzić u Ciebie szybko i dokładnie z użyciem profesjonalnych środków oraz urządzeń. Dysponujemy podnośnikiem, który pozwala nam dosięgać nie tylko niskich, ale też wyższych kondygnacji do 15 metrów nad ziemią. W zakresie realizowanych prac leży mycie elewacji:

  • kamiennych,
  • szklanych,
  • tradycyjnych,
  • z cegły.

Usuwamy nie tylko zabrudzenia takie jak błoto czy kurz, ale też graffiti. W tym celu używamy niezawodnych technologii, w tym wody zdemineralizowanej. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą sprzątającą w celu zamówienia wyceny i omówienia szczegółów oferty.