Czyszczenie kostki brukowej i posadzek

Czyszczenie kostki brukowej i posadzek

Oferujemy Państwu usługi w zakresie mycia i doczyszczania kostki brukowej, granitowej oraz posadzek. Zapewniamy profesjonalną obsługę powierzchni, którą każdorazowo dostosowujemy do rodzaju czyszczonej powierzchni oraz stopnia zanieczyszczenia. To pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie – sprawnie i skutecznie. Klientów zainteresowanych współpracą z marką Okwiet Clean Serivce zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z zakresem usług czyszczenia kostki brukowej i posadzek.
Nasze usługi obejmują:

  • mycie i doczyszczanie podjazdów dla samochodów
  • mycie i czyszczenie parkingów
  • mycie posadzek przemysłowych
  • mycie, czyszczenie hal produkcyjnych, magazynowych
  • doczyszczanie posadzek betonowych i żywicznych
  • doczyszczanie maszynowe posadzek oraz powierzchni z kostki brukowej, granitowej
  • doczyszczanie posadzek z plam olejowych i smarów

Nasze rozwiązania pozwalają na usunięcie niemalże wszystkich zanieczyszczeń z podłoża bez uszkodzeń powierzchni.

Czyszczenie kostki brukowej i posadzek – jak działamy?

czyszczenie kostki brukowej Katowice

Kluczem do efektywnego czyszczenia kostki brukowej, kostki granitowej oraz posadzek jest dobór odpowiednich narzędzi i środków czyszczących. Do mycia i doczyszczania posadzek oraz powierzchni z kostki brukowej stosujemy technologię dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Dobór technologii jest uzależniony od indywidualnej oceny zanieczyszczenia występującego na podłożu. Stosujemy najskuteczniejsze rozwiązania gwarantujące bezpieczne wykonanie usługi. Usuwamy również plamy po olejach, smarach i płynach używanych w przemyśle motoryzacyjnym, warsztatach i zakładach produkcyjnych. To pozwala nam świadczyć usługi na rzecz firm przemysłowych, właścicieli i zarządców magazynów, hal oraz centrów logistycznych.

Czyszczenie kostki brukowej – Katowice, Śląsk, Zagłębie

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą świadczącą wysokiej jakości usługi porządkowe wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jedną z naszych specjalności jest czyszczenie kostki brukowej. Usługę wykonujemy z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn oraz odpowiednio dobranych preparatów chemicznych. Mycie / doczyszczanie kostki brukowej oraz posadzek oferujemy Klientom z miast i okolic: Katowice, Czeladź, Będzin, Chorzów, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Bytom i inne.