Czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej

Oferujemy Państwu usługi w zakresie mycia i doczyszczania kostki brukowej, granitowej. Zapewniamy profesjonalną obsługę powierzchni, którą każdorazowo dostosowujemy do rodzaju czyszczonej powierzchni oraz stopnia zanieczyszczenia. To pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie – sprawnie i skutecznie. Klientów zainteresowanych współpracą z marką Okwiet Clean Serivce zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z zakresem usług czyszczenia kostki brukowej.

     Nasze usługi obejmują:

  • mycie i doczyszczanie podjazdów dla samochodów
  • mycie i czyszczenie parkingów
  • mycie, czyszczenie hal produkcyjnych, magazynowych

Co usuwamy z kostki brukowej?

Mycie kostki bukowej to jedna z naszych specjalności. Dysponujemy odpowiednimi środkami czyszczącymi oraz rozwiązaniami technologicznymi, które umożliwiają nam skuteczne usuwanie z ostki glonów, mchów, porostów, a także różnego rodzaju osadów. Skutecznie czyścimy kostkę ze smoły, zabrudzeń po oleju oraz wszelkiego rodzaju zabrudzeń budowlanych. Nasze rozwiązania pozwalają na usunięcie niemalże wszystkich zanieczyszczeń z podłoża bez uszkodzeń powierzchni.

Czyszczenie kostki brukowej – jak działamy?

czyszczenie kostki brukowej Katowice

Kluczem do efektywnego czyszczenia kostki brukowej, kostki granitowej  jest dobór odpowiednich narzędzi i środków czyszczących. Do mycia i doczyszczania  powierzchni z kostki brukowej stosujemy technologię dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Dobór technologii jest uzależniony od indywidualnej oceny zanieczyszczenia występującego na podłożu. Stosujemy najskuteczniejsze rozwiązania gwarantujące bezpieczne wykonanie usługi. Usuwamy również plamy po olejach, smarach i płynach używanych w przemyśle motoryzacyjnym, warsztatach i zakładach produkcyjnych. To pozwala nam świadczyć usługi na rzecz firm przemysłowych, właścicieli i zarządców magazynów, hal oraz centrów logistycznych.

Umyta kostka brukowa i co dalej?

Aby efekt czyszczenia kostki brukowej utrzymał się jak najdłużej polecamy jej impregnację. Impregnacja zmniejsza podatność kostki brukowej na zabrudzenia, w tym także zanieczyszczenia spowodowane substancjami oleistymi. Zaimpregnowana kostka jest odporna na kurz i łatwa do utrzymania w czystości. W celu odświeżenia efektu czyszczenia chodnik lub podjazd wystarczy spłukać czystą wodą, najlepiej do ciśnieniem.

Odpowiednia impregnacja kostki brukowej wpływa nie tylko na łatwość utrzymania chodnika w czystości, ale również na aspekt wizualny. Impregnat zwiększa nasycenie koloru, dzięki czemu uzyskujemy tzw. efekt „mokrej kostki”. Tego typu zabieg polecamy w szczególności w miejscach, w których został ułożony dekoracyjny wzór z kostki lub zastosowano kostkę kolorową.

Czyszczenie kostki brukowej Śląsk

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą świadczącą wysokiej jakości usługi porządkowe wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jedną z naszych specjalności jest czyszczenie kostki brukowej. Zajmujemy się również m.in. czyszczeniem elewacji. Usługę wykonujemy z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn oraz odpowiednio dobranych preparatów chemicznych. Mycie / doczyszczanie kostki brukowej oraz czyszczenie posadzek oferujemy Klientom z miast i okolic: Katowice, Czeladź, Będzin, Chorzów, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Bytom i inne.