Sprzątanie magazynów

SPRZĄTANIE MAGAZYNÓW

Zapewniamy profesjonalne utrzymanie czystości Państwa magazynów. Specjalizujemy się w rozwiązaniach systemowych proponując rozwiązania mające na celu świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie. Utrzymujemy czystość dla potrzeb naszych Klientów w centrach logistycznych o różnorodnym poziomie zanieczyszczeń i różnej specyfikacji obiektu. Oferujemy również mycie i doczyszczanie hal magazynowych.

Nasi pracownicy są wyposażeni w wiedzę, instruktaże stanowiskowe i profesjonalne narzędzia pracy. Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie sprzątania hal magazynowych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Co obejmuje usługa sprzątanie hal magazynowych?

Sprzątanie hal magazynowych to usługa, którą każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeby i oczekiwań klienta. W praktyce oznacza to pracę w oparciu o ustalony wcześniej harmonogram sprzątania, którego wdrożenie ma na celu zapewnienie czystości w obiekcie, przy utrzymaniu kosztów usługi sprzątania na optymalnym poziomie.

Zakres usług:

  • mycie regałów
  • dezynfekcja powierzchni
  • opróżnianie koszy na śmieci
  • mycie gaśnic, kontaktów itp
  • doczyszczanie odbojnic
  • mycie drzwi i bram
  • mycie miejsc trudno dostępnych
  • czyszczenie doków
  • obsługa praso kontenerów do folii i makulatury
  • mycie maszynowe posadzek, ciągów komunikacyjnych jezdnych i pieszych

Dlaczego warto powierzyć mycie magazynów firmie zewnętrznej?

Outsourcing usług sprzątania powala utrzymać czystość w obiekcie, jednocześnie ograniczając koszty sprzątania, jakie ponosiła firma dotychczas utrzymująca czystość w obiekcie we własnym zakresie. Oszczędności wynikają przede wszystkim z faktu, że to firma zewnętrza zatrudnia i wyposaża pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie czystości. W ten sposób wykreślamy z budżetu koszty związane z zakupem środków myjących, inwestycjami w specjalistyczne maszyny i urządzenia oraz wynagrodzeniami dla pracowników. Ich miejsce zajmuje nieporównywalnie niższy stały koszt miesięczny. Jednocześnie mycie i sprzątanie magazynów jest wykonywane przez wykwalifikowane i doświadczone osoby, dzięki czemu mamy pewność, iż czyszczenie nie obywa się kosztem czyszczonych powierzchni i nie będzie skutkowało ich przedwczesnym zużywaniem się.

Sprzątanie magazynów – Śląsk

Sprzątanie magazynów / hal magazynowych oferujemy Klientom z miast i okolic: Katowice, Czeladź, Będzin, Chorzów, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Bytom, Wrocław, Opole, Kraków, Częstochowa, Bielsko-Biała i inne.