Mycie elewacji – Jaworzno

mycie-elewacji-jaworznoElewacje, szczególnie w miastach z czasem ulegają zabrudzeniu. To całkowicie naturalne zjawisko, na które wpływ mają cykliczne opady deszczu czy śniegu, jak i smog czy spaliny. Przez osadzanie się brudu elewacja z czasem traci swój atrakcyjny wygląd, a w przypadku długotrwałego zabrudzenia może dojść również do jej uszkodzenia. Dlatego też konieczne jest mycie elewacji.

Czyszczenie elewacji to usługa, dzięki której ściany budynku odzyskają swój dawny, atrakcyjny wygląd. Mycie warto przeprowadzić kompleksowo.

Czyszczenie elewacji – usługi kompleksowe

Mycie elewacji w Jaworznie przeprowadzamy kompleksowo, ale przede wszystkim – szybko i dokładnie, wykorzystując do tego profesjonalne środki oraz urządzenia, dotrzemy do kondygnacji położonych do 15 metrów.

Specjalizujemy się w myciu elewacji:

  • kamiennych;
  • szklanych;
  • tradycyjnych;
  • mineralnych;
  • ceglanych.

Środki myjące dostosowujemy zarówno do zabrudzenia, jak i do samej elewacji. Używamy wody demineralizowanej, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzenia cennych, zabytkowych elewacji. Nasi specjaliści poradzą sobie nie tylko z klasycznym kurzem, porostami czy mchem, ale także z graffiti, które może wpłynąć negatywnie na wygląd budynku. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty.