mycie-elewacji-rybnikMycie elewacji – Rybnik

Smog, zmienność pór roku, opady, ale też i wandalizm – wszystkie te elementy wpływają na wygląd zewnętrzny budynku, który nie tylko ulega naturalnym zabrudzeniom, ale przede wszystkim uszkodzeniom. Aby tego uniknąć, od czasu do czasu elewację budynku należy poddać czyszczeniu.

Trwałe zabrudzenia na elewacji mogą prowadzić do jej uszkodzenia – mycie elewacji zapobiega także odbarwieniom czy pomaga uniknąć nadmiernej wilgoci, co jest szczególne istotne w przypadku budynków porośniętych mchem.

Kompleksowe mycie elewacji w Rybniku

Do czyszczenia elewacji stosujemy najlepsze środki dostosowane tak do rodzaju samej elewacji, jak i do rodzaju zabrudzeń. Używamy wody demineralizowanej, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzeń zabytkowych elementów ścian.

Nasi specjaliści poradzą sobie tak z kurzem, błotem, porostami i mchem, jak i z graffiti, które wpływa negatywnie na wygląd budynku. Na naszym wyposażeniu znajdują się nie tylko silne myjki ciśnieniowe, ale również wysięgnik, dzięki któremu bez problemu możemy dotrzeć także do wysokich kondygnacji położonych na wysokości do 15 metrów wysokości.

Specjalizujemy się w czyszczeniu elewacji:

  • ceglanych;
  • kamiennych
  • szklanych;
  • mineralnych;
  • tradycyjnych.

Jeśli mieszkasz w Rybniku – zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla ciebie ofertę dostosowaną do twoich potrzeb, a naszą usługę zrealizujemy szybko w dogodnym dla ciebie terminie.