czyszczenie-elewacji-zabrze

Mycie elewacji – Zabrze

Zatłoczone miasta to również większy smog, a tym samym – więcej zanieczyszczeń. Osadzają się one przede wszystkim na elewacjach budynków, sprawiając, że wyglądają one nieestetycznie, a w wyniku trwałego zabrudzenia może także dojść do ich trwałego uszkodzenia, którego nie da się usunąć.

Brudne budynki tracą również na estetyce, dlatego mycie elewacji jest potrzebne dla zachowania ich elegancji. Podczas czyszczenia usuwane są nie tylko zabrudzenia z błota, kurzu, ale też z porostów czy mchów, które mogą powodować dodatkową wilgoć.

Kompleksowe podejście do mycia elewacji w Zabrzu

Profesjonalne czyszczenie elewacji wymaga nie tylko odpowiednich środków czystości, ale też i sprzętu – nasza firma sprzątająca posiada specjalistycznych wysięgnik, dzięki któremu możemy dotrzeć także do wyższych kondygnacji położonych nawet na wysokości 15 metrów.

Szybko i kompleksowo wyczyścimy elewacje:

  • kamienne;
  • mineralne;
  • tradycyjne;
  • szklane;
  • ceglane.

Wyczyścimy budynki nie tylko z kurzu i błota, ale też z graffiti, które wpływa na wygląd całej elewacji. Zapraszamy do kontaktu właścicieli biur oraz budynków, którzy chcą przywrócić nieskazitelny blask ścianom na zewnątrz. Mycie elewacji w Zabrzu przeprowadzamy w dogodnym dla ciebie terminie, a oferta zostanie dopasowana do twoich potrzeb.