Utrzymanie terenów zewnętrznych

Utrzymanie terenów zewnętrznych

Nasza firma świadczy usługi w zakresie stałego utrzymania czystości terenów zewnętrznych. Doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam optymalizować zakres pracy a harmonogram zadań dostosować do konkretnych potrzeb. Każdorazowo dobieramy odpowiednie narzędzia dostosowując je do potrzeb obiektu. Starannie badamy potrzeby naszych Klientów. Analizujemy charakterystykę obiektu i proponujemy kompleksowe rozwiązania, których celem jest świadczenie najwyższej jakości usług i zadowolenie naszych Klientów. Naszym zdaniem każdy obiekt posiada własną specyfikę i potrzeby, na które jesteśmy gotowi odpowiedzieć.

Klientów zainteresowanych możliwością skorzystania z pomocy w zakresie sprzątania i utrzymania terenów wokół firmy, w tym terenów zielonych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Co obejmuje sprzątanie terenów zewnętrznych?

Tereny zewnętrzne charakteryzują się bardzo dużym zróżnicowaniem, dlatego też świadcząc usługi związane z utrzymaniem i sprzątaniem terenów zewnętrznych ich zakres każdorazowo ustalamy z Klientem. Dodatkowo zakres i zasięg oferowanych usług dywersyfikujemy adekwatnie do pory roku tak, aby przestrzeń wokół Państwa firmy była zawsze czysta, schludna i bezpieczna dla użytkowników.

Zakres usług:

 • sprzątanie wokół kontenerów na śmieci
 • maszynowe i ręczne zamiatanie ciągów komunikacyjnych pieszych
 • maszynowe i ręczne zamiatanie ciągów komunikacyjnych jezdnych
 • maszynowe i ręczne zamiatanie parkingów
 • maszynowe i ręczne zamiatanie placów manewrowych
 • mycie znaków informacyjnych
 • mycie lamp oświetleniowych
 • odchwaszczanie
 • zamiatanie ramp, doków załadunkowych
 • dosiewanie trawy
 • koszenie trawników

Firma sprzątająca tereny zewnętrzne – Dlaczego warto ją zatrudnić?

Utrzymanie terenów zewnętrznych, w tym terenów zielonych wymaga bardzo dużych nakładów pracy oraz inwestycji w odpowiedni sprzęt. Profesjonalne firmy sprzątające zajmujące się obsługą terenów zewnętrznych oferują kompleksowe usługi, które świadczą z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn i urządzeń. Dzięki temu przestrzeń wokół siedziby firmy jest zawsze czysta, a w sezonie zimowym bezpieczna – odśnieżone chodniki i miejsca parkingowe zapewniają komfort komunikacji, zmniejszając ryzyko nieszczęśliwych wypadków.

Dodatkową zaletą zatrudnienia firmy sprzątającej jest możliwość koncentracji na zadaniach ważnych i istotnych z perspektywy utrzymania i rozwoju biznesu. Kwestie związane z harmonogramem prac, zakresem usług sprzątania oraz odpowiednim wyposażeniem pracowników pozostają w gestii firmy sprzątającej.

Utrzymanie terenów zielonych – Śląsk i Zagłębie, woj. dolnośląskie, opolskie, małopolskie

Utrzymanie terenów zewnętrznych / sprzątanie terenów zewnętrznych oferujemy Klientom z miast i okolic: Katowice, Czeladź, Będzin, Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Bytom, Gliwice, Opole, Rybnik, Wrocław, Kraków, Bielsko-Biała, Częstochowa i in.