Mycie i czyszczenie witryn sklepowych

Mycie i czyszczenie witryn sklepowych

Mycie i czyszczenie witryn to profesjonalne usługi z zakresu zachowania czystości obiektu, które kierujemy do klienta biznesowego. Obsługujemy firmy handlowe i usługowe z terenu miasta Katowice i okolic całego Śląska. Jako  firma sprzątająca obok mycia okien zapewniamy również inne wysokiej jakości usługi, takie jak kompleksowe sprzątanie firmy, profesjonalne mycie elewacji czy mycie okien w biurach i obiektach przemysłowych. Zapewniamy wysokiej jakości usługę, korzystne ceny i dogodne warunki współpracy. Klientów firmowych z terenu miasta Katowice oraz innych miast Śląska zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Czym  różni się czyszczenie witryn od tradycyjnego mycia okien?

Tradycyjne mycie okien to usługa, która nie wymaga pracy na wysokości. Czyszczenie witryn sklepowych nierzadko wymaga zastosowania drabiny, co znacząco obniża komfort pracy i wpływa na jej bezpieczeństwo. Jako doświadczona firma sprzątająca posiadamy wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia nam realizację usługi do wysokości 15 metrów. Dzięki temu nasz serwis z powodzeniem realizuje mycie okien nawet w trudno dostępnych miejscach, takich jak witryny lokali handlowych i usługowych zlokalizowanych na wyższych kondygnacjach budynku czy tzw. wyższym parterze.

Usługi mycia okien świadczymy wykorzystując technologię wody demineralizowanej. Woda demineralizowana aplikowana w odpowiedniej temperaturze i pod odpowiednim ciśnieniem pozwala skutecznie usunąć zanieczyszczenia z powierzchni szyb i ram okiennych bez stosowania agresywnych środków chemicznych. Dzięki temu z powodzeniem możemy obsługiwać zarówno lokale w nowo powstałych budynkach, jak i zabytkowych kamienicach.

Mycie okien w obiektach handlowych i usługowych

Działając na terenie miasta Katowice sprzątanie oferujemy na potrzeby bardzo zróżnicowanego odbiorcy - właścicieli nieruchomości komercyjnych, najemców lokali handlowych, właścicieli obiektów przemysłowych. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze firm o różnych profilach działalności, co pozwala nam każdorazowo dostosowywać zakres świadczonych usług do bieżących potrzeb i oczekiwań klienta.

Serwis okien w obiektach handlowych i usługowych świadczymy bez stosowania środków chemicznych. Dzięki temu możemy zaoferować usługi skuteczne, a zarazem przyjazne dla środowiska naturalnego i bezpieczne dla czyszczonych powierzchni.

Mycie witryn sklepowych - Katowice

Usługi czyszczenia witryn w sklepach i lokalach usługowych realizujemy z zachowaniem najwyższej staranności oraz dbałości o bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni. W razie potrzeby oferujemy możliwość usunięcia z powierzchni szyb pozostałości farb w sprayu, kleju po rozklejanych plakatach oraz innych zanieczyszczeń wpływających na estetykę witryny.

Usługi czyszczenia witryn w sklepach i lokalach usługowych świadczymy na zasadzie doraźnej pomocy lub stałej współpracy. W celu poznania szczegółów dotyczących oferowanej usługi zapraszamy do kontaktu.