Czyszczenie elewacji – Częstochowa

czyszczenie-elewacji-czestochowaSzukasz firmy sprzątającej, której powierzysz czyszczenie elewacji w swoim budynku? Świetnie się składa, bo jest to jedną z naszych specjalizacji. Oprócz mycia elewacji z cegły, szkła i tradycyjnych podejmujemy się też prac dodatkowych związanych z utrzymanie czystości wokół nieruchomości. Jest to mycie powierzchni brukowych, a także witryn w sklepach czy lokalach usługowych. Skontaktuj się, aby porozmawiać o szczegółach oferty!

Kompleksowe mycie elewacji

Zapraszamy do współpracy. Oferujemy kompleksowe mycie elewacji zarówno z poziomu gruntu, jak i wyżej. Za sprawą podnośnika z ramieniem wysuwanym na wysokość 15 metrów oraz innych sprzętów i profesjonalnych akcesoriów kompleksowo czyścimy fasady wszystkich budynków. Usuwamy nie tylko codzienne zabrudzenia, ale też uporczywe, takie jak pozostałości graffiti. Korzystamy przy tym między innymi z niezawodnej wody zdemineralizowanej.

Zamów wycenę – zadzwoń lub napisz do nas, aby porozmawiać o szczegółach oferty czyszczenia elewacji w Częstochowie i okolicach.