Mycie witryn – Częstochowa

mycie-witryn-czestochowaSzukasz firmy sprzątającej, której powierzysz mycie witryn w Częstochowie? Nasza firma jest do Twojej dyspozycji! Świadczymy szeroki zakres usług sprzątających,  w tym mycie przeszkleń o dużych powierzchniach. Sięgamy nawet na wysokość 15 metrów, a za sprawą wydajnych i bezpiecznych środków myjących usuwamy z szyb również trudne zabrudzenia – resztki farb czy klejów. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Proponujemy współpracę stałą, abonamentową lub jednorazowe wsparcie, np. w sprzątaniu pobudowanym czy po relokacji.

Usługi mycia witryn – zapraszamy!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług mycia witryn sklepowych, biurowych, przemysłowych. Oferujemy kompleksowe usługi porządkowe, w tym także skoncentrowane na czyszczeniu szyb zabrudzonych po remoncie. Możesz powierzyć nam prace w swoim obiekcie, gdyż gwarantujemy krótkie terminy realizacji, dyskrecję i konkurencyjne ceny – dopasowane do zakresu wybranych usług.

Korzystamy z wody demineralizowanej. Aplikowanie jej pod ciśnieniem pozwala nam skutecznie usuwać zabrudzenia nie tylko z szyb, ale też ram okiennych oraz parapetów.