Mycie elewacji

Mycie elewacji

Mycie elewacji to profesjonalna usługa, którą kierujemy do Klienta indywidualnego i biznesowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu elewacji tradycyjnych, mineralnych, silikonowych, z kamienia naturalnego, marmuru, piaskowca, konglomeratów i szklanych powierzchni. Do czyszczenia wykorzystujemy szereg nowoczesnych technologii dopasowanych do potrzeb i powierzchni obiektu. Dodatkowo stosując wodę zdemineralizowaną uzyskujemy bardzo dobre efekty naszych prac także w przypadku trudnych zabrudzeń. Czyścimy tynki i elewacje z zabrudzeń środowiskowych i cywilizacyjnych, w tym także z graffiti. Działamy szybko i sprawnie, jednocześnie zapewniając wysoką jakość usług i skuteczność w walce z zanieczyszczeniami.

Dlaczego korzystamy z wody zdemineralizowanej?

Jak sama nazwa wskazuje woda zdemineralizowana jest wodą pozbawioną minerałów, które mają niekorzystny wpływ na czyszczone powierzchnie. Dzięki temu jako medium wykorzystywane podczas mycia elewacji i innych powierzchni woda pozostaje doskonałym środkiem czyszczącym, a w połączeniu z szeroką gamą specjalistycznych narzędzi daje szeroki zakres możliwości. Jednocześnie woda zdemineralizowana jest bardzo skuteczna w walce z uporczywymi naturalnymi zanieczyszczeniami. Co ważne, wykorzystywana przez nas metoda czyszczenia zakłada połączenie kilku technologii.  Podstawowym czynnikiem czyszczącym jest woda. W połączeniu z ciągiem technologicznym specjalnych szczotek, wysokiego lub niskiego ciśnienia, niskiej lub wysokiej temperatury i specjalistycznych środków chemicznych uzyskujemy czystą, wolną od zacieków i smug elewację czy inną powierzchnię. W zależności od stanu pierwotnego może się ona prezentować niemal jak nowa. Gwarancją prawidłowo wykonanej usługi jest wiedza z zakresu między innymi materiałoznawstwa, sprawdzenie kart charakterystyki, szereg przeprowadzonych prób i testów mających na celu wybór najlepszej technologii doczyszczania.

Mycie elewacji – Śląsk

Usługi związane z myciem elewacji świadczymy na terenie Śląska, Zagłębia oraz województw sąsiadujących. Współpracujemy z Klientami z terenu miasta Wrocław i okolicy. Zapewniamy kompleksowe czyszczenie elewacji obiektów mieszkalnych – zabudowy jedno- i wielorodzinnej – usługowych, użyteczności publicznej i przemysłowych. Elewacje czyścimy do wysokości 15 metrów, co umożliwia kompleksową obsługę szerokiej gamy nieruchomości. W pracy wykorzystujemy innowacyjne urządzenie czyszczące, które w połączeniu z wodą zdemineralizowaną przynosi dobre i bardzo dobre efekty, przy jednoczesnym znacznym ograniczeniu czasu czyszczenia elewacji.

Obok mycia elewacji świadczymy pełen zakres usług czyszczenia powierzchni, co przekłada się na:

  • czyszczenie fasad szklanych,
  • mycie cegły,
  • czyszczenie tynku,
  • mycie witryn i przeszkleń,
  • mycie dachu,
  • usuwanie zanieczyszczeń z bruku i powierzchni brukowanych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zakresu usługi oraz ceny prosimy o kontakt. Do Państwa dyspozycji pozostajemy również w przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących możliwości przeprowadzenia usługi i uzyskania pożądanego efektu.